tik tok e9f9ff9c
Таргетированная реклама Tik-Tok Ads
Обсудить проект и узнать цену реализации:

  wind line 1 8ea9e779
  ellipse01
  Результат работы с таргетированной рекламой
  для вашего бизнеса:
  result 4e4c540c
  01.
  Увеличение количества заявок от клиентов
  02.
  Увеличение количества продаж
  03.
  Сбор базы потенциальных клиентов
  04.
  Увеличение узнаваемости бренда
  Ход работ
  1. 01.
   Анализируем конкурентов и аудиторию
  2. 02.
   Настраиваем аналитику
  3. 03.
   Настраиваем интеграции с другими платформами
  4. 04.
   Оптимизируем результаты
  5. 05.
   Составляем варианты рекламных связок
  6. 06.
   Готовим рекламные объявления
  7. 07.
   Запускаем тестовые рекламные кампании
  8. 08.
   Готовим отчетность
  process 419e7d9d
  ellipse02

  Кейсы по таргетированной рекламе Tik-Tok Ads

  photo 2019 11 19 00 11 31 14bd26d0
  Інфобізнес
  Інфобізнес – це комплекс робіт для маркетолога який потребую розуміня роботи самих ріних інрументів. Для успішної реалізації проекту з продажу курсів запуск проекту був поділений на кілька етапів.

  Перший – web частина.

  Створення сайту з необхідною інформацією про курси, марафони, інформацію про компанію, спікерів і т.д. Створення окремої незалежної платформи для завантаження та подальшого перегляду навчального матеріалу студентами.

  Другий етап.

  Підготовка всієї вирви комунікацій від першого дотику до проходження користувачем всього курсу. На цьому етапі налагоджуються інтеграції та синхронізації між різними платформами/сервісами. Наприклад, передача контактних даних при реєстрації на сайті в crm-систему та email розсилки. Також, на цьому етапі, опрацьовується email вирва, налаштування сервісу з автоматизації оплат та інше. Третій етап. Підготовка та запуск таргетованої реклами. Створення візуалів, контенту для реклами, самих рекламних кабінетів, налаштування оптимізації подій на лендинг. Тестинг всіх етапів, запуск проекту. За більш ніж 10 потоків курсів, було залучено понад 8000 користувачів для участі у безкоштовних онлайн-марафонах та вебінарах. Як якість майданчика реєстрації використовувалися лендинги із закликом участі на перший безкоштовний урок (або кількох уроків, залежить від конкретного курсу). Як рекламний майданчик використовувався – facebook/instagram. Плейсмент – feed/story. Нижче наведено скріншот із рекламного кабінету в розрізі 1000$, на кілька запусків вебінарів.

  screenshot 2 7

  Рекламні креативи Працювали всі можливі формати – банери, кільцева галерея та відео. Останній формат виявився найефективнішим. Відеозапрошення від самого спікера на безкоштовний вебінар/марафон показав найкращі цифри за реєстрацію на вебінар або марафон. Нижче наведено приклади деяких креативів:

  screenshot 14 screenshot 15 screenshot 12

  Після реєстрації участі у вебінарі, на email користувача надсилається ланцюжок повідомлень з інформацією про спікерів, наповнення курсу та іншу потрібну інформацію. Як сервіс для авторизації email розсілок використовувався – SendPulse. Сервіс дозволяє активувати ланцюжки за допомогою вебів, сегментувати адреси, робити логічні фільтри, ставити теги та багато іншого. Залежно від курсу, після реєстрації на сайті, учасника перенаправляє або в бот (що активує ланцюжок повідомлень) або в Telegram групу, де надана інформація всіх курсів, а також регулярно публікує корисний контент. Нижче приклади деяких креативів:

  screenshot 9 1 screenshot 8 2 screenshot 11

  Так як запуск нових курсів відбувається щомісяця, важливо забезпечити для відділу продажів стабільну роботу реклами та отримання більшої кількості заявок на регулярній основі. Для цього створюється кілька рекламних кабінетів, щоб у разі блокування одного з кабінетів, можна було перейти на другий/третій. Збір емейл адрес і концентрація цільової аудиторії в роботі або телеграм каналі дозволяє зберегти користувачів на різних майданчиках, щоб запуск курсів не залежав від однієї соціальної мережі або месенджера. Збір додаткових даних допоможе зробити пошук потенційної аудиторії ефективнішим. Наприклад, можна використовувати отримані email для look-alike аудиторії або виключення тих, хто вже взяв участь у курсі під час запуску реклами на новий потік курсу. Це економить бюджет і робимо рекламу для інфобізнесу більш ефективною. Якщо перед вами стоїть мета не просто провести вебінар, а створити комплексну вирву для нашої онлайн школи з деталізацією всіх етапів – залишайте заявку нижче.  
  ellipse01

  Бесплатный
  аудит

  Запускаете рекламу в Tik-Tok и хотите улучшить результаты?

  Оставьте заявку на бесплатный аудит рекламных кабинетов или консультацию ведущего маркетолога агентства

  hand1 14b99d1c
  hand1 3a117906
  ellipse02

  Коммуникация в процессе работы с нами

  ellipse01
  • admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252Fcheck
   Мы вместе прописываем план работ и ставим цели проекта по результату в количестве и качестве заявок или охватов.
  • admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252Fcheck
   Заранее планируем стратегические сессии и онлайн-конференции на каждую неделю.
  • admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252Fcheck
   Всегда на связи в общем чате – отвечаем на вопросы и даем рекомендации по посадочной странице и обработке лидов.
  • admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252Fcheck
   Берем обратную связь по продажам с наших заявок, вносим коррективы в рекламу для увеличения конверсии с заявок в продажи.
  communication 2e52f403
  ellipse02
  Мы поможем решить вашу задачу!
  ellipse01
  Заполните форму

   Вашому бізнесу потрібна:

   Или пишите в любой удобный для вас мессенджер:
   hand2 1 5920ccbf