Роботу над E-commerce проектом ми поділили на кілька етапів.1 етап – дослідження продукту. Товари в даному магазині входять до категорії харчових продуктів FMCG. Проте дані продукти не так просто знайти на полицях супермаркетів, тому покупцю є сенс замовити їх онлайн.2 етап – дослідження цільової аудиторії. Аудиторія доволі широка, але ядром є жінки 30-50 років, які цікавляться кулінарією та дбають про свою сімʼю. 3 етап – аналіз конкурентів. Ми дослідили їх сайти, офери, креативи і зробили висновки, що саме ми будемо робити краще.4 етап – визначення основних категорій та товарів даного проєкту. 5 етап – формування оферів та створення комунікаційної стратегії для кожного рівня трафіку. А саме для нової “холодної аудиторії”, для аудиторії ретаргетингу або ж “теплої” аудиторії та для тих користувачів, які вже купували. Перевагою даної бізнес моделі є те, що один покупець може робити багато замовлень протягом певного проміжку часу, тому що продукт просто напросто закінчується. Словами маркетлогів – високий LTV.5 етап – підготовка креативів. Ми зробити ставку на відео креативи, щоб мати можливість показати пояснити потенційним клієнтам, що саме це за продукт та чому його варто спробувати. І ми мали рацію. Відео дійсно спрацювали краще ніж фото.Також ми використовувати UGC, тобто контент, який створювали наші клієнти.Гарно працювали відео з озвучкою, що розповідає про товар та апетитно його описує.
6 епат – технічний. Налаштування та перевірка сервісів аналітики, CRM. Підготовка кабінету Facebook Ads до роботи, налаштування Pixel Facebook та подій на сайті, підтвердження домену, пріоритезація онлайн-подій, щоб дати зрозуміти Facebook, які події на сайті для нас найбільш цінні.
7 етап – налаштування рекламних кампаній з метою тестування гіпотез та виявлення найефективніших рекламних кампаній.Ми одразу використовували ціль Конверсії/Продажі з оптимізацією на Purchase, тому що продукт входить в категорії “low ticket”, має значну частину імпульсивного попиту, тобто покупці часто купують його швидко і на емоціях.Також ми просували акаунт в соцмережах, для залучення більшої кількості лояльної аудиторії. А також для створення ще одного майданчика продажів, окрім сайту. Такі товари добре купують в Instagram direct.
8 етап – оптимізація та масштабування успішних рекламних звʼязок.Важливо розуміти, що робота над рекламними кампаніями не зупиняється. Працюючи з більшими бюджетами, рекламний кабінет вимагає від нас постійного моніторингу, оптимізації та перезапусків. Що саме сприяло досягненню цілей в проекті? Найперше – це якісний продукт, який дійсно користується попитом. Звісно, доступна ціна та можливість купувати набори, що збільшувало середній чек. Простий, швидкий та конверсійний сайт. Системний підхід до залучення трафіку. Саме комбінація “продукт-ціна-вебсайт-трафік” дає високий ROAS.Якщо ви маєте інтергет магазин, спрямований на Укараїнський чи закордонні ринки – звертайтесь в нашу агенцію за послугами просування в соцмережах. Ми має значний досвід в роботі з e-commerce проєктами та пропонуємо вам безкоштовну консультацію й аудит рекламного кабінету перед початком нашої співпраці. Залишайте заявку в формі нижче.