• Главная
  • Кейсы
  • Інфобізнес. Проведення вебінарів та онлайн марафонів для у сфері бьюті. 8000 учасників, 10 потоків

Інфобізнес. Проведення вебінарів та онлайн марафонів для у сфері бьюті. 8000 учасників, 10 потоків

# Інфобізнес

Основные задачи

Як працювати з інфобізнесом?

Beauty Art Space – онлайн платформа курсів в індустрії краси.

Основні завдання: налагодити регулярність проведення онлайн-марафонів, вебінарів, курсів та інших активностей для забезпечення можливості учасників проходити навчання в різних напрямках індустрії краси.

Створити платформу для перегляду курсів, використовувати інструменти таргетованої реклами для залучення аудиторії, розробити воронку для прогріву аудиторії, налагодити роботу e-mail розсилок та crm-системи. Розробити лендинг під кожен з курсів, марафонів та інших сторінок.

Період співробітництва: 14 місяців

Результаты

8000
к-во заявок
$ 0,4
стоимость заявки
$ 4000
общий бюджет
admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=file%3Dwp content%252Fuploads%252Fphoto 2019 11 19 00 11 31

Решение

Інфобізнес – це комплекс робіт для маркетолога який потребую розуміня роботи самих ріних інрументів.

Для успішної реалізації проекту з продажу курсів запуск проекту був поділений на кілька етапів.

Перший – web частина.

Створення сайту з необхідною інформацією про курси, марафони, інформацію про компанію, спікерів і т.д. Створення окремої незалежної платформи для завантаження та подальшого перегляду навчального матеріалу студентами.

Другий етап.

Підготовка всієї вирви комунікацій від першого дотику до проходження користувачем всього курсу.

На цьому етапі налагоджуються інтеграції та синхронізації між різними платформами/сервісами. Наприклад, передача контактних даних при реєстрації на сайті в crm-систему та email розсилки.

Також, на цьому етапі, опрацьовується email вирва, налаштування сервісу з автоматизації оплат та інше.

Третій етап. Підготовка та запуск таргетованої реклами. Створення візуалів, контенту для реклами, самих рекламних кабінетів, налаштування оптимізації подій на лендинг. Тестинг всіх етапів, запуск проекту.

За більш ніж 10 потоків курсів, було залучено понад 8000 користувачів для участі у безкоштовних онлайн-марафонах та вебінарах. Як якість майданчика реєстрації використовувалися лендинги із закликом участі на перший безкоштовний урок (або кількох уроків, залежить від конкретного курсу).

Як рекламний майданчик використовувався – facebook/instagram. Плейсмент – feed/story.

Нижче наведено скріншот із рекламного кабінету в розрізі 1000$, на кілька запусків вебінарів.

screenshot 2 7

Рекламні креативи Працювали всі можливі формати – банери, кільцева галерея та відео. Останній формат виявився найефективнішим. Відеозапрошення від самого спікера на безкоштовний вебінар/марафон показав найкращі цифри за реєстрацію на вебінар або марафон.

Нижче наведено приклади деяких креативів:

screenshot 14 screenshot 15 screenshot 12

Після реєстрації участі у вебінарі, на email користувача надсилається ланцюжок повідомлень з інформацією про спікерів, наповнення курсу та іншу потрібну інформацію. Як сервіс для авторизації email розсілок використовувався – SendPulse.

Сервіс дозволяє активувати ланцюжки за допомогою вебів, сегментувати адреси, робити логічні фільтри, ставити теги та багато іншого.

Залежно від курсу, після реєстрації на сайті, учасника перенаправляє або в бот (що активує ланцюжок повідомлень) або в Telegram групу, де надана інформація всіх курсів, а також регулярно публікує корисний контент.

Нижче приклади деяких креативів:

screenshot 9 1 screenshot 8 2 screenshot 11

Так як запуск нових курсів відбувається щомісяця, важливо забезпечити для відділу продажів стабільну роботу реклами та отримання більшої кількості заявок на регулярній основі. Для цього створюється кілька рекламних кабінетів, щоб у разі блокування одного з кабінетів, можна було перейти на другий/третій.

Збір емейл адрес і концентрація цільової аудиторії в роботі або телеграм каналі дозволяє зберегти користувачів на різних майданчиках, щоб запуск курсів не залежав від однієї соціальної мережі або месенджера.

Збір додаткових даних допоможе зробити пошук потенційної аудиторії ефективнішим. Наприклад, можна використовувати отримані email для look-alike аудиторії або виключення тих, хто вже взяв участь у курсі під час запуску реклами на новий потік курсу. Це економить бюджет і робимо рекламу для інфобізнесу більш ефективною.

Якщо перед вами стоїть мета не просто провести вебінар, а створити комплексну вирву для нашої онлайн школи з деталізацією всіх етапів – залишайте заявку нижче.

 

Другие кейсы
ellipse02
Мы поможем решить вашу задачу!
ellipse01
Заполните форму

    Вашему бизнесу необходима:

    Или пишите в любой удобный для вас мессенджер:
    hand2 1 5920ccbf