• Головна
  • Кейси
  • Продаж гаражних воріт з середнім чеком 1500$ за допомогою квізів та таргетованої реклами

Продаж гаражних воріт з середнім чеком 1500$ за допомогою квізів та таргетованої реклами

# Установка ворот

Основні завдання

Лідогенерація за допомогою таргетованої реклами

Робота з квізами як основний інструмент.

Мета: отримувати не менше 50 заявок за ціною не вище 6$

Сервіс з квіз, який ми використовуємо – marquiz.ru

Результати

2000
к-ть заявок
$ 4
вартість заявки
$ 10000
загальний бюджет
csm teaser garagentore bauherren 1920x768 01 3306edae3f 1 50414ad6

Рішення

Цей проект, по встановленню гаражних воріт за допомогою таргетованої реклами та квізів, ми відносимо до складних. Бо тут є як мінімум два фактори.

Перший – це складна ніша із тривалим циклом покупки. Тобто користувачеві, якого зацікавила установка воріт, може знадобитися місяць або більше для прийняття остаточного рішення. Також це бізнес, у якому потрібен час на підготовку комерційної пропозиції, виїзд на місце, виміри, підбір різних комплектуючих тощо.

Друга ознака складного проекту – це використання у вирві більше одного інструменту. В даному випадку ми використовуємо не тільки рекламу, що таргетує, для залучення заявок, але і додатковий інструмент – квізи, а також ройстат і додаткові інтеграції за допомогою apix-drive.

Квізи в маркетингу – це невеликі станиці опитувальники, завдання яких за допомогою 5-6 правильно поставлених питань отримати достатньо інформації для підготовки комерційної пропозиції ще до дзвона менеджера з потенційним клієнтом.

Тобто користувач переходить на сторінку квиза, на якому він відповідає на 5 питань. Після кожної відповіді автоматично з’являється запитання. Наприкінці опитування користувач побачить форму зворотнього зв’язку, де в нього попросять номер телефону.

Приклад першої та останньої сторінки квізу – нижче.

 

screenshot 2 3

(Перша сторінка квиза)

screenshot 6 3

(остання сторінка квіза)

Які питання ставити у квізі?

Важливо розуміти, що ставити питання заради питань немає сенсу. Запитуємо лише те, що допоможе зробити дзвони більш конверсійними. Ваше завдання – отримати інформацію, яка допоможе у продажу менеджеру.

На нашому досвіді для цього достатньо 4-6 запитань. Не забувайте, що в сервісах створення квізів можна додати інтерактивності. Наприклад, додаткові коментарі збоку, знижку мінливу від відповідей користувача, бонуси, у вигляді чек-листів після проходження квиза. Все це допоможе підвищити відсоток конверсії зі звичайного ліда до постійного клієнта.

Нижче наведено приклади питань для квізу, які принесли нам більше 1000 заявок.

screenshot 3 2

(квіз – друга сторінка)

screenshot 4 2

(третя сторінка квіза)

screenshot 5 1

(четверта сторінка квіза)

У проекті зі встановлення гаражних воріт середня ціна за заявку була близько 4-7$. До переваг зв’язування таргет + квіз можна віднести досить хорошу прогнозованість, протягом року роботи, ціна за одну заявку через квіз практично завжди була на одному рівні. Тут важливо знайти робочу аудиторію та не випалювати її великим бюджетом. Таким чином, аудиторія постійно оновлюватиметься і залишатиметься актуальною протягом тривалого часу.

screenshot 7 2

Сервіс з квіз, який ми використовуємо – marquiz.ru.

Зверніть увагу, що в самому сервісі квізів ви можете додати як піксель Фейсбука, так і різні сервіси аналітики, у тому числі і ройстат. Заявки можна виводити як на пошту, так і у вашу CRM систему або телеграм бот. При необхідності за допомогою вебхука ви зможете налаштувати будь-яку інтеграцію з будь-яким сервісом.

Які аудиторії використали?

На нашому досвіді найкраще спрацювали аудиторії із луклайками, а також аудиторії за інтересами із двома звуженнями. Скріншоти із рекламного кабінету Facebook ADS нижче.

screenshot 8 1

(Аудиторії користувачів на другому за ефективністю місця)

screenshot 9

Також, прошу звернути вашу увагу на нашу статтю у блозі з цієї ніші.

Для ефективного настроювання реклами використовували мету “конверсію” з оптимізацією на подію “лід”.

Резюмуємо. Для ефективної лідогенерації використовуємо таргетовану рекламу в Facebook ADS, мета “конверсія” (не забудьте підтвердити домен квіза). Після цього перенаправляємо на квіз-сторінку з кількома питаннями, які допоможуть краще скласти КП. Не менш важливим є максимально швидкий додзвон після того, як користувач залишив заявку в квізі.

Відсоток заявки на конверсію 11% у межах 6 місяців.

Сподіваюся, інформація була для Вас корисною, і це допоможе Вашому бізнесу отримувати більше заявок з найкращою якістю.

Готові обговорити співпрацю з Вашим проектом. Для цього заповніть, будь ласка, форму нижче.

Інші кейси
ellipse02
Ми допоможемо вирішити вашу задачу!
ellipse01
Заповніть форму


    Вашому бізнесу потрібна:

    Або пишіть у будь-який зручний для вас месенджер:
    hand2 1 5920ccbf