• Головна
  • Кейси
  • Капітан Америка – авто зі США. Лідогенерація через квізи.

Капітан Америка – авто зі США. Лідогенерація через квізи.

# Авто з США

Основні завдання

Просування компанії з “пригону” авто зі США.

Результати

380
к-ть заявок
$ 3.2
вартість заявки
$ 1600
загальний бюджет
avto iz ameriki 854020ac

Рішення

Основні роботи агентства ADS Wind

  • забезпечити постійне надходження нових заявок для компанії “Капітан Америка”

 

Рішення

Для лідогенерації заявок було протестовано кілька різних рекламних форматів. Основний майданчик – facebook/instagram.

Формати, що ми тестували: лідогенерація, трафік, конверсії, квізи.

screenshot 2

Лідогенерація – відрізняється невисокою ціною за заявку. Щодо стабільного потоку лідів. З недоліків, погана якість заявок, високий відсоток недозвону до клієнтів, а також слабкий інтерес у користувачів до питання пригону авто зі США.

Трафік – формат, який був запущений для перевірки якості аудиторій, ми отримали понад 600 кліків. З рекламного креативу відправляли користувачів на сайт, але якість отриманих заявок бажали кращого. З переваг – дешева вартість переходу на сайт, з недоліків – абсолютна нежиттєздатність як формату для пошуку клієнтів.

продвижение в соц. сетях   квиз маркетинг

Конверсії. За нашими очікуваннями мав стати одним із найкращих форматів для реклами, але на практиці ми отримали високу вартість заявки та слабку залученість аудиторії. Якість аудиторії краща, але відсоток якісних лідів ще дуже низький і не окупаємо.

Квізи. Останній формат, який ми тестували – це квізи. Цей формат є певним опитуванням, або низкою питань, відповідаючи на які, користувач отримує деяку пропозицію від компанії.

Квиз маркетинг

(Перша сторінка квиза)

З недоліків – додаткові витрати на купівлю спеціальних сервісів, додаткові роботи зі створення квізів, налаштування та інтеграцію їх у рекламу. Переваги – якісніші заявки, невисока ціна ліда.

Природно оскільки найважливіше завдання – це постійний, якісний потік заявок, даний формат підійшов краще за інших. Більш висока якість заявок викликана тим, що, перед відправкою своїх контактних даних користувач відповідає на низку питань, що скорочує ймовірність нецільових заявок.

Усього чотири питання відсіює менш цільову аудиторію. Оскільки за великим рахунком цей формат налаштовується через мету конверсії, сам алгоритм фейсбука допрацьовує те, що не допрацювала квіз старниця, а саме фільтрує якість вхідного потоку.

Цей формат використовуємо і в інших нішах. І заради справедливості, квізи не завжди працюють добре. Втім, як і все в маркетингу. Під конкретне завдання – конкретний інструмент. Рекомендуємо проводити більше тестів для кращого розуміння ефективних зв’язок.

Чи потрібні послуги з комплексного супроводу маркетингу вашої компанії? Залишайте заявку нижче.

Бажаєте так само? Залишіть заявку на безкоштовну консультацію.

Інші кейси
ellipse02
Ми допоможемо вирішити вашу задачу!
ellipse01
Заповніть форму


    Вашому бізнесу потрібна:

    Або пишіть у будь-який зручний для вас месенджер:
    hand2 1 5920ccbf