• Головна
  • Кейси
  • E-commerce. Інтернет-магазин турецьких солодощів “Hayali”

E-commerce. Інтернет-магазин турецьких солодощів “Hayali”

# E-commerce

Основні завдання

Починаючи співпрацю з будь-яким проектом, в тому числі і E-commerce, ми в першу чергу визначаємо цілі та створюємо план їх досягнення. 

В даному випадку, цілі клієнта були амбітними: досягнути 150 продажів в інтернет магазині кожного дня, а згодом продовжити рости. Утримувати ціну за продаж до $6. Масштабуватись без значного росту CPA. Збільшити впізнаваність бренду.

Період співробітництва 7 місяців та продовжуємо роботу.

Результати

понад 8000
к-ть заявок
$ 4-6
вартість заявки
$ 40 000+
загальний бюджет
frame 1031 1 0c4e3e47

Рішення

Роботу над E-commerce проектом ми поділили на кілька етапів.

1 етап – дослідження продукту. Товари в даному магазині входять до категорії харчових продуктів FMCG. Проте дані продукти не так просто знайти на полицях супермаркетів, тому покупцю є сенс замовити їх онлайн.

2 етап – дослідження цільової аудиторії. Аудиторія доволі широка, але ядром є жінки 30-50 років, які цікавляться кулінарією та дбають про свою сімʼю. 

3 етап – аналіз конкурентів. Ми дослідили їх сайти, офери, креативи і зробили висновки, що саме ми будемо робити краще.

4 етап – визначення основних категорій та товарів даного проєкту. 

5 етап – формування оферів та створення комунікаційної стратегії для кожного рівня трафіку. А саме для нової “холодної аудиторії”, для аудиторії ретаргетингу або ж “теплої” аудиторії та для тих користувачів, які вже купували. Перевагою даної бізнес моделі є те, що один покупець може робити багато замовлень протягом певного проміжку часу, тому що продукт просто напросто закінчується. Словами маркетлогів – високий LTV.

5 етап – підготовка креативів. Ми зробити ставку на відео креативи, щоб мати можливість показати пояснити потенційним клієнтам, що саме це за продукт та чому його варто спробувати. І ми мали рацію. Відео дійсно спрацювали краще ніж фото.

Також ми використовувати UGC, тобто контент, який створювали наші клієнти.
Гарно працювали відео з озвучкою, що розповідає про товар та апетитно його описує.

  znimok ekrana 2023 01 04 o 13.47.26  znimok ekrana 2023 01 04 o 13.48.11

6 епат – технічний. Налаштування та перевірка сервісів аналітики, CRM. Підготовка кабінету Facebook Ads до роботи, налаштування Pixel Facebook та подій на сайті, підтвердження домену, пріоритезація онлайн-подій, щоб дати зрозуміти Facebook, які події на сайті для нас найбільш цінні. 

znimok ekrana 2023 01 04 o 13.41.09

7 етап – налаштування рекламних кампаній з метою тестування гіпотез та виявлення найефективніших рекламних кампаній.

Ми одразу використовували ціль Конверсії/Продажі з оптимізацією на Purchase, тому що продукт входить в категорії “low ticket”, має значну частину імпульсивного попиту, тобто покупці часто купують його швидко і на емоціях.

Також ми просували акаунт в соцмережах, для залучення більшої кількості лояльної аудиторії. А також для створення ще одного майданчика продажів, окрім сайту. Такі товари добре купують в Instagram direct.

znimok ekrana 2023 01 04 o 13.37.59

8 етап – оптимізація та масштабування успішних рекламних звʼязок.

Важливо розуміти, що робота над рекламними кампаніями не зупиняється. Працюючи з більшими бюджетами, рекламний кабінет вимагає від нас постійного моніторингу, оптимізації та перезапусків. 

Що саме сприяло досягненню цілей в проекті? 

Найперше – це якісний продукт, який дійсно користується попитом. Звісно, доступна ціна та можливість купувати набори, що збільшувало середній чек. Простий, швидкий та конверсійний сайт. Системний підхід до залучення трафіку. 

Саме комбінація “продукт-ціна-вебсайт-трафік” дає високий ROAS.

Якщо ви маєте інтергет магазин, спрямований на Укараїнський чи закордонні ринки – звертайтесь в нашу агенцію за послугами просування в соцмережах. Ми має значний досвід в роботі з e-commerce проєктами та пропонуємо вам безкоштовну консультацію й аудит рекламного кабінету перед початком нашої співпраці. Залишайте заявку в формі нижче.

Інші кейси
ellipse02
Ми допоможемо вирішити вашу задачу!
ellipse01
Заповніть форму

    Вашому бізнесу потрібна:

    Або пишіть у будь-який зручний для вас месенджер:
    hand2 1 5920ccbf