• Головна
 • Кейси
 • Як ми зробили 600+ заявок на місяць у ніші “доставка раціонів харчування”

Як ми зробили 600+ заявок на місяць у ніші “доставка раціонів харчування”

Доставка еды

Основні завдання

Інструменти: лідогенерація за допомогою соціальних мереж Facebook, Instagram

Мета: вибудувати потік заявок для бізнесу, масштабувати їхню кількість, знизити ціну за цільову дію.

Результати

800
к-ть заявок
$ 2.2
вартість заявки
$ 2300
загальний бюджет

Рішення

Цей проект працює з нашим агентством більше 7 місяців, і ми продовжуємо партнерство.

Проект у сегменті В2С, тому таргетована реклама – це дуже дієвий інструмент. Але є й складнощі. Перше – це обмежена географія показу реклами одним містом – Львів, що заважає масштабувати результат так швидко, як хотілося. Друге – це мета продавати раціони одразу на 10-30 днів, що підвищує чек у середньому до 3500 грн+.

Але нам вдалося стабільно виконувати KPI клієнта та робити 20 заявок на день у середньому. Як саме?
Цілі рекламних кампаній, які ми використовували як пріоритет:

 • Конверсія на квіз-лендінг. Ці рекламні кампанії приносять основну частку лідів, які конвертуються у продаж у середньому з 22% конверсією, що дозволяє клієнту збільшувати дохід бізнесу.
 • Повідомлення в інстаграм-директ. У проекті працюють менеджери з продажу, які також вміють продавати в dirict, тому ми вирішили працювати з тим сегментом аудиторії, яким зручніше написати, ніж говорити по телефону.
 • Лідогенерація через лід-форми Фейсбуку. На старті запуску реклами для проекту цей спосіб приносив заявки дорожче, але на наше здивування конверсія у продаж була навіть вищою, ніж у квіз-лендінгу. Пропрацювавши кілька місяців, ця мета перестала приносити результати, як і ми її відключили.
 • Трафік на профіль в Інстаграмі. Клієнт активно веде соцмережі, тому ми вирішили одержувати заявки всередині Інстаграма.
 • Конверсія на лендінг пейдж. У клієнта є відмінний дизайн і наповненний інформацією лендінг, який теоретично повинен був приносити дешеві та якісні заявки. Але на практиці заявка вийшла близько 7$, що більше ніж у 2 рази перевищує норму KPI. Тому, таргет на лендінг вимкнули, а контекстна реклама у зв’язці з цим же лендінгом, працює відмінно і приносить висококонвертовані у продаж ліди.

 

Робота з аудиторіями.

У процесі брифу з клієнтом ми виділили кілька важливих сегментів аудиторії. Це жінки, які втомилися постійно готувати на всю сім’ю, це люди, які хочуть схуднути завдяки правильному харчуванню і це підприємці або представники digital-професій, у яких немає часу готувати.

На старті проекту, ми працювали тільки зі збереженими аудиторіями, так як фб піксель поки не встиг зібрати інформацію про аудиторії користувачів.

 

(аудиторія 1)

(аудиторія 2)

(аудиторія 3)

Також ми експериментували з широкими аудиторіями без інтересів.

Пропрацювавши перший місяць, ми зібрали аудиторії ретаргету та схожі аудиторії.

Невід’ємна частина реклами їжі – це “смачні” креативи. Декілька прикладів наших робіт. Ми тестували всі можливі формати оголошень (фото+текст, дизайнерські банери, відео) та вибрали найефективніші.

Як і писали раніше, продовжуємо працювати з клієнтом з цього та інших проектів.

Висновки: для ефективної таргетованої реклами з метою “купівля”, найкраще підходить мета “конверсія”, але і не забувайте тестувати вторинні цілі, які теж дають результати. У роботі з вузькою географією важливо використовувати різні цілі, креативи, тексти, сторінки, щоб зачепити максимальну кількість цільової аудиторії. Хтось любить дивитися відео, хтось читати, комусь простіше писати для замовлення, комусь дзвонити. Розширюємо можливість взаємодії аудиторії з нами.

Креативи – це те, на що не потрібно шкодувати часу, вони демонструють найкращі якості вашого продукту та викликають бажання його купити.
Сподіваюся, інформація була для Вас корисною, і це допоможе Вашому бізнесу отримувати більше заявок з кращою якістю.

Готові обговорити співпрацю з Вашим проектом. Для цього заповніть форму нижче.

Ми допоможемо вирішити вашу задачу!
Заповніть форму

  Вашому бізнесу потрібна:

  Або пишіть у будь-який зручний для вас месенджер: