• Головна
  • Кейси
  • 2500 заявок по 3.5$ у гімнастичний центр за допомогою таргетованої реклами

2500 заявок по 3.5$ у гімнастичний центр за допомогою таргетованої реклами

# Спортивная школа

Основні завдання

Основні напрямки: лідогенерація за допомогою соціальних мереж Facebook, Instagram, TikTok.

Мета: вибудувати потік заявок для зносу, масштабувати їх кількість, знизити ціну за цільову дію.

Результати

2500
к-ть заявок
$ 3.5
вартість заявки
$ 10000
загальний бюджет
full zedbsefz 1 b87a3be8

Рішення

Клієнт – мережа спортивних комплексів, які навчають людей у ​​гімнастиці. Велика кількість локацій, максимально широкий віковий діапазон потенційних клієнтів (від року до дорослих) дозволяє нам працювати з широкою аудиторією.

Важливий критерій у будь-якому з проектів, які ми ведемо – це безпека. Особливо коли йдеться про бізнес, який дуже залежить від кількості нових заявок, що входять. У таких випадках ми створюємо кілька різних кабінетів, а також додатковий БМ, щоб у разі блокування ми могли швидко запуститись на інших кабінетах. При цьому створені запасні кабінети не стоять без діла. Вони прогріваються промопостами або основним форматом реклами на невеликому бюджеті.

 

screenshot 1 6

По можливості, рекомендуємо надати доступ до своїх БМ через партнерське посилання. Це мінімізує ймовірність ланцюгової реакції банів.

Для залучення лідів використовувалися всі доступні методи:

Лідогенерація

Цей метод показав хорошу ціну за заявку, в районі 300р, але при цьому велика кількість заявок була низькою якістю. Приклад посту та самої лід-форми, можете подивитися нижче.

Як додаткове питання, ми уточнювали район, що цікавить, який буде зручний для потенційного клієнта.

reklama fitnesa v fejsbuke

Конверсія на сторінку подяки

Цей формат показав вищу якість заявок, але й вартість заявки була в межах 550р**, що вище ніж лід-форми.

Так як якість заявок – це пріоритет будь-якої рекламної кампанії, лід-форми фейсбуку були виключені на зовсім. Різні тести з різними питаннями та закликами не дали особливих відмінностей як заявки.

Реклама через мету “Конверсія” на сторінку подяки виявилася ефективнішою, навіть за більш високої вартості заявки.

Отримання заявок через квізи

Даний формат виявився найбільш прийнятним, так як ціна заявки через квізи опинилися в районі 260 рублів, що нижче, ніж всі інші інструменти лідогенерації. При цьому важливо, що і якість самих заявок були прийнятними. Саме через квізи було отримано більшу частину заявок для цього проекту.

Основні аудиторії, які показали більш високу ефективність.

screenshot 2 6

Аудиторія 1

screenshot 3 3

Аудиторія 2

Для створення квізів використовували сервіс Марквіз. Можете реєструватися за посиланням. Пройти квіз, який ми використовували у рекламі: https://mrqz.me/testqwizads

Для більш ефективної роботи використовувалися додаткові інтеграції з поштою, пікселями Фейсбука та Тік Току, також усі заявки дублювалися у Телеграм каналі для швидшої реакції та розуміння ситуації.

Завдяки динамічним міткам вдалося просто і зрозуміло відстежувати, з яких креативів та аудиторій надходила велика кількість заявок.

screenshot 4 3 

Лідогенерація через ТікТок та квізи

Ще одним каналом заявок стала соціальна мережа ТікТок. При цьому як посадкова сторінка для трафіку використовувався той же квіз, за іншою URL адресою (піддомен).

Дана соціальна мережа показала аналогічну якість заявок порівнянна з тими, що ми отримували через рекламу сайту, причому ціна їх вище на 10%-15%, що є допустимим.

tikto ads

Варто сказати, що під час запуску зіткнулися з кількома блокуваннями кабінету. Рекомендуємо дуже уважно ознайомитися з правилами перед запуском рекламних кампаній.

Разом. Середня вартість заявки в районі 300 рублів, всього отримано 2500+ заявок.

Сподіваємось, кейс був корисним.

Ще раз залишаю посилання на сервіс з квіз. І, як завжди, якщо у Вас залишилися питання або Ви хочете попрацювати з нами, залишайте заявку на сайті або пишіть у Директ.

Інші кейси
ellipse02
Ми допоможемо вирішити вашу задачу!
ellipse01
Заповніть форму


    Вашому бізнесу потрібна:

    Або пишіть у будь-який зручний для вас месенджер:
    hand2 1 5920ccbf