• Головна
  • Блог
  • Просування в інстаграм. Як піарити власний профіль або профіль компанії?

Просування в інстаграм. Як піарити власний профіль або профіль компанії?

prodvizhenie v instagram 24682baa

Как продвигать свой личный профиль или профиль вашей компаний с помощью как бесплатных методов, так и платных. 

Давайте начнем с бесплатных. Уверены, вы и сами знаете многие из них. В этой статье мы структурируем и сделаем все методы понятными. Как для начинающих специалистов, так и предпринимателей. 

Структура статьи:

Бесплатные методы

  • На сколько процентов теги подымают охваты поста
  • Совместные публикации и эфиры
  • Массфолловинг – масслайкинг. Еще работает?
  • Направляем на свой аккаунт с других источников

Платные методы

  • Посевы у блогеров
  • Таргетированная реклама
  • Марафоны  / вебинары

Безкоштовний
аудит

Залиште заявку на безкоштовний аудит рекламних кабінетів або консультацію провідного маркетолога агентства

Як просувати свій особистий профіль або профіль вашої компанії за допомогою безкоштовних та платних методів.

Почнемо з безкоштовних. Упевнені, ви й самі знаєте багато з них. У цій статті ми структуруємо та зробимо усі методи зрозумілими. Як для фахівців-початківців, так і підприємців.

Із безкоштовних, старі добрі хештеги.

Донедавна ми й самі не використовували теги в постах і загалом скептично ставилися до цього інструменту. Але за останні кілька місяців спеціально проводили експерименти на різних акаунтах для розуміння ефективності тегів у постах. Ось яскравий приклад:

heshtegi v instagram 1

Рекламна публікація (у плані, що у ній йдеться про рекламу послуг). Ми бачимо, що переглядів із тегів більше, ніж із органіки. Більше того, з цієї посади надійшло 6 підписок. Не так багато, але безкоштовно прийшла нова активна аудиторія.

Які теги писати в Інстаграм та як їх вибрати?

Звичайно, насамперед це мають бути теги по темі вашого бізнесу.

Також, Ви можете зайти в розділ тренди та переглянути які теги стоять на публікацію, що потрапили в рекомендації вашої стрічки. Підібрали 5-8 тегів, опублікували, отримали від +20% до охоплень.

 

Спільні пости або ефіри в Інстаграм

Відмінний формат для прокачування свого облікового запису. Чому? Тому що на вас заходять за рекомендацією. Як це виглядає, якщо ми говоримо про спільну публікацію? Знаходимо спеціаліста в суміжній ніші і пропонуємо йому зробити спільну публіукацію: надсилаєте йому кілька запитань заздалегідь, просіть на них відповісти в рамках одного посту (не більше 2000 символів), він надсилає вам свої запитання, ви також на них відповідаєте у письмовому форматі.

sovmestnye efiry

Зустрічаєтесь на каві, робите спільну фотографію і у вашій стрічці постає з таким початком: “Сьогодні зустрівся з експертом у ніші Х, поговорили на тему Х, зібрав ті питання, які мене цікавили, ділюся і з вами..”

І далі питання – відповідь

Плюс такого формату можна заздалегідь у себе у сторіс запитати якісь питання, тобто ви знімаєте сторіс, додаєте плажку з питаннями і кажете: “Друзі, завтра зустрінуся з експертом у такій ніші, які у вас є питання, щоб ви хотіли дізнатися у цій ніші, напишіть ваші запитання, я їх обов’язково поставлю”.

Тобто ви прогріли, зацікавили вашу аудиторію цією людиною, він зробив те саме, і коли робите публікацію і відмічаєте його в тексті, аудиторія вже лояльніша і розуміє звідки загалом взялася ця колаборація”. З його підписників може зайти 5% від аудиторії до Вас, непоганий бонус за пост та чашку кави.

Масфолловінг – маслайкінг. Ще працює?

Те, що мертве, померти не може. Думаємо, що саме так можна описати цей інструмент. Для великих брендів або компаній з гарною репутацією масфол/маслак не використовується. Як правило масфол/маслоком грішать дрібні компанії, які не мають бюджету на таргет чи інші види активностей. Також масфоловінгом / маслайкінгом користуються фахівці-початківці в різних нішах, яким важливо отримати першу аудиторію, без додаткових бюджетів.

Масфолловінг – це коли Ви масово підписуєтеся на цікавих для Вас людей. При цьому не важливо, чи знайомі ви, чи ні. Наприклад, ми займаємося рекламою, заходимо в якийсь аккаунт бізнес клубу, де підписники з більшою ймовірністю підприємці і підписуємось на всіх.

У чому сенс?

massfolloving

Сенс у тому, що серед цих підписників можуть бути потенційні клієнти, тому що у них більшою ймовірністю є бізнес. Звідси, завдання знайти якусь сторінку, де швидше за все є ваша цільова, після чого підписуватись на них. Не робіть більше 50 дій на годину, щоб не потрапити під блокування.

Масслайкінг – те саме, що і масфоловінг, тільки з лайками, знаходите потрібні акаунти і лайкайте їм пости. Навіщо? Причина аналогічна, привернути увагу аудиторії. Можна комбінувати маслайкінг та масфоловінг.

Посилання на ваш профіль з інших джерел

Ще один метод – це згадки свого Інстаграм облікового запису на різних майданчиках. Наприклад, ми даємо посилання на свої облікові записи на наших YouTube каналах, іноді згадуємо при розсилках в боті, на Facebook або тих майданчиках, на яких виступаємо. Це може залучити додатковий трафік у підписку, а згодом – покупку.

З безкоштовними методами розібралися, що з платними?

Перше, що спадає на думку — це таргетована реклама. Це офіційний інструмент майданчика, який дозволяє за гроші отримати підписчиків, охоплення для постів, заявки на сайт або інші дії від користувачів. Мінус один – це платно. Також треба розуміти, що, швидше за все, може знадобитися допомога фахівця, що теж додасть у витрати кілька сотень доларів. Але якщо ви хочете збільшити кількість відвідувань у ваш профіль, для цього достатньо переглянути з десяток відео на YouTube. Навчитися самому це зовсім не проблема.

1

Якщо ми говоримо про більш професійний запуск реклами через Facebook, ось вам кілька відео з детальним навчанням про те, як це зробити. Не дякуйте.

Посіви у блогерів

Вище ми писали про взаємні пости, але безкоштовні вони будуть лише у тому випадку, якщо вони будуть на схожих за обсягом аудиторіях. Якщо у вашого партнера підписників у рази більше, навряд чи йому буде цікава така колаборація. Принаймні безкоштовно.

Якщо Ви розумієте, що знайшли лідера думок у вашій сфері, можете спробувати домовитися на платній основі зробити таку публікацію. Швидше за все, ви отримаєте нову аудиторію, близько 4% від його аудиторії протягом тижня, АЛЕ, це буде максимально цільова аудиторія.

Марафони/Вебінари

Формат, який ми періодично використовуємо при запуску реклами наших безкоштовних марафонів.

Ви запускаєте свій інфо-продукт, на якому заробляєте. Також, в кінці воронки, закликаєте підписатись на ваш профіль. Залежно від ніші, близько 15% ваших учасників марафону/вебінара підпишуться на ваш обліковий запис. І тут ми плавно підводимо підсумки статті.

Важливість контенту в instagram

Ви можете витратити мільйони на рекламу в інстаграмі, зробити десятки спільних постів із лідерами думок, влаштувати розіграші тощо. АЛЕ, якщо ваш контент на сторінці не цікавий, якщо у вас немає позиціонування в обліковому записі, все це буде марно.

Спочатку контент, потім активність. Якщо Ви експерт у будівництві, будьте ласкаві, доведіть це вашим профілем, покажіть роботи вашої команди, на що вона здатна, поділіться думкою, критикуйте, не бійтеся наполягати на своїй думці. Як Вас запам’ятає користувач? Черговий сірий обліковий запис або цікавий профіль, на який хочеться підписатися?

Сподіваюся, якісь думки собі взяли і стаття була корисною. Якщо так, поділіться у своїх соцмережах, розкажіть про це друзям.

І як завжди, якщо вас цікавить просування особистого профілю, заповніть форму нижче. Ми з вами зв’яжемося та обговоримо завдання!

Замовити безкоштовний аудит рекламного кабінету чи консультацію провідного маркетолога

Залиште заявку і ми зв’яжемося з вами