• Головна
  • Блог
  • Отримуємо заявки за допомогою реклами в TikTok. Скільки коштує та як налаштувати?

Отримуємо заявки за допомогою реклами в TikTok. Скільки коштує та як налаштувати?

blog na sajt 1 51411b7b

Как получить заявки в свой бизнес с помощью таргетированной рекламы в TikTok? 

В этой статье хочу вас познакомить с рекламным кабинетом ТикТок. Мы поговорим о возможностях TikTok ADS, о инструментах, которые предоставляет площадка, особенностях и преимуществах этой социальной сети для бизнеса.

Сразу скажу, что получать заявки в ТикТок в большом количестве и по необходимой цене можно. Для тех, кто работает с рекламным кабинетом Facebook, это будет довольно простая задача, так как по своему дизайну и логике интерфейса, ТикТок очень похож на FB. 

Также мы разберем пример запуска рекламы для лидогенерации с помощью ТикТок. Если вы не любите читать лонгриды, да пожалуйста, для вас записал видео. Смотрим и занимаемся своими делами.

Безкоштовний
аудит

Залиште заявку на безкоштовний аудит рекламних кабінетів або консультацію провідного маркетолога агентства

Почнемо з основних моментів. Що спільного між запуском реклами в ТікТок та Facebook? По-перше, дуже схожі елементи кабінету, аналогічні цілі, також є піксель, аналог івент менеджера, оптимізація на події, мета конверсія, і навіть три етапи налаштування реклами: ціль, групи оголошень, креатив.

screenshot 1 5

(так виглядає рекламний кабінет ТікТок)

Також варто відзначити, в ТікТок теж є бізнес менеджер і ADS менеджер, тобто розібратися навіть таргетологу-початківцю буде не складно.

У чому різниця? Їх менше, але вони є. Почнемо із поганого. Для запуску таргетованої реклами в ТікТок потрібно попередньо поповнити баланс кабінету, при цьому якщо вас забанять після запуску, ці гроші ви не виведете, так що майте на увазі. Уважно прочитайте правила перед запуском реклами в ТікТок.

Наступні на що варто звернути увагу – це доступна кількість інтересів для запуску націлення. У Фейсбуку їх значно більше, у ТікТок, поки що, зовсім небагато. До того ж тут немає таких понять, як поведінкові фактори чи демографічні дані, лише аналог інтересів та ще деякі фільтри, які працюють на основі взаємодії користувача з конкретними тематиками облікових записів.

Географія, вік, стать, пристрій – на місці.

Плейсмет є. По суті, це вибір між показом реклами на майданчику ТікТок, Pangle та кількома партнерськими програмами новин.

tik tok plejsment

(плейсменти ТікТок)

Для запуску таргетованої реклами в ТікТок рекомендую використовувати ціль “Конверсія”, тут все як і в Фейсбук. Бажаємо якісні заявки? Працюємо через піксель. Алгоритм налаштування самих подій, наприклад, на відправку заявки на сайті, чимось схожий на вже відому нам іншу соціальну мережу.

Переходимо в розділ “Актив”, створюємо піксель, ставимо його на сайт, вставляємо його у відповідне поле кабінету та вибираємо назви події на необхідну дію.

Для запуску таргетованої реклами в ТікТок рекомендую використовувати ціль “Конверсія”, тут все як і в Фейсбук. Бажаємо якісні заявки? Працюємо через піксель. Алгоритм налаштування самих подій, наприклад, на відправку заявки на сайті, чимось схожий на вже відому нам іншу соціальну мережу.

Переходимо в розділ “Актив”, створюємо піксель, ставимо його на сайт, вставляємо його у відповідне поле кабінету та вибираємо назви події на необхідну дію.

screenshot 2 5

(Налаштування подій у ТікТок)

Далі при запуску таргетованої реклами в TikTok, на етапі групи оголошень вибираємо потрібну подію, і показ реклами відбуватиметься з оптимізацією цієї події. У відео вище я більш детально показую, як це зробити.

Варто зазначити, що як аналог конверсії для отримання лідів у Тікток, можна використовувати мету “Лідформи”. Вона працює за аналогічним принципом як із ФБ. Налаштовуємо кілька запитань, користувач залишає контактні дані і вони вивантажуються в кабінет, тут головне не забути їх вчасно завантажити.

Але розглянемо реальний приклад отримання лідів за допомогою таргетованої реклами в ТікТок. Ми для цього використовуємо квізи, залишаю вам посилання для реєстрації. Що це за обслуговування?

Це сервіс, який дозволить за допомогою невеликого опитування отримати контакти клієнта. При цьому для самого користувача процес проходження опитування досить цікавий та інтерактивний: ви можете додати підказки, фото, емодзі та інші елементи. Практика показує, що люди дуже охоче проходять такі опитування, головне на сторінці квиза та рекламному креативі дати зрозуміти, що це опитування потрібне для більш точного підбору послуги/товару. Інакше ви отримаєте купу нерелевантних заявок.

Розберемо приклад запуску таргетованої реклами для Тікток.

Дано: компанія, яка займається гімнастикою. Набір у групу дітей від року та старше, заняття можуть бути групові та індивідуальні. За цим проектом ми збираємо заявки так само, як у фейсбук/інстаграм і теж через квіз.

Що робимо? У рекламному кабінеті ТікТок ADS запускаємо мету “Конверсія”. У самому квізі, в розділ інтеграції ставимо піксель ТікТок, потім через розділ “Актив” у кабінеті TikTok ADS привласнюємо надсилання даних будь-яку подію, на яку будемо оптимізувати рекламу.

Нагадую, що в Тікток, запуск реклами можливий тільки на відео-креатив. Підготуйте його наперед. Над текстом також немає сенсу особливо морочитися, оскільки кількість символів обмежена і зазвичай його особливо не читають.

Описана вище вирва для ТікТок дозволила принести +30% лідів від основної кількості. Якщо порівняти за якістю, то особливо великої різниці ми не помітили, ціна була практично однакова, як і їх якість. Але, завдяки такому підходу, ми змогли, без підвищення ціни за заявку, масштабувати кількість лідів.

Сподіваємося, подібна вирва була цікава і для Вас.

Ще раз залишаю посилання на сервіс з квіз. Статтю з квіз ми вже якось писали в нашому блозі. І як завжди, якщо у Вас залишилися питання або Ви хочете попрацювати з нами, залишайте заявку на сайті або пишіть у директ.

Теги:
Замовити безкоштовний аудит рекламного кабінету чи консультацію провідного маркетолога

Залиште заявку і ми зв’яжемося з вами