Квізи. Коли вперше це слово стало зустрічатись у мережі, наша команда ставилася до нього з невеликим скептицизмом.
Так як подібні послуги платні, тестувати ми його не поспішали. Плата стягується за кожну отриману заявку, що вимагало перерахунку бюджету, оскільки заявка у такому разі дорожчала. Але час минав, сервісів ставали дедалі більше, конкуренція зростала, ціна їх використання почали падати і сьогодні створити свій квіз на унікальному домені з додатковими інтеграціями – вже зовсім не проблема.
Запустити рекламу на квізи для отримання заявок може навіть фахівець-початківець SMM. Більше того, сторінку квиза можна додати на сайт у вигляді спливаючого вікна або вбудованого модуля в один із розділів сайту. Один з таких сервісів – конструктор квізів ADS quiz.
Загалом працювати з квізами сьогодні зовсім не складно. Тепер, давайте розберемо, що таке квіз і як з ним працювати. Як завжди, на основі реального прикладу.
Квіз – це сторінка-опитувач, яка дозволяє отримати контактні дані потенційного клієнта, ставлячи йому прості запитання на тему, у якій ви надаєте свої послуги чи товари.
На нашому курсі ADStart ми розглядаємо блок запуску квізів в окремому блоці з 7 уроків, де не просто розбираємо приклади, а й поетапну установку та створення квизу з нуля.
Компанія, на якій ми розберемо цей інструмент, займається доставкою їжі.
Залиште заявку на безкоштовний аудит рекламних кабінетів або консультацію провідного маркетолога агентства
Сервіс на основі якого будемо створювати квіз називається ASD quiz.
Так як цей сервіс підтримує не тільки квіз у вигляді окремого міні сайту, а й всілякі установки вікон на сайт – квіз збирав заявки як з реклами в соціальних мережах, так і з контекстної реклами, а також був встановлений на основному сайті.
Небагато цифр.
(перший екран квіза)
Почнемо з питань. Тут важливо не питати для галочки, а лише те, що може реально стати в нагоді та допомогти у продажах.
(перше питання)
Радимо використовувати додатковий опис, що підвищує залучення до проходження квіза. На нашому досвіді, зв’язка реклами та квізу відмінно працює, якщо квіз містить близько 5 питань + форма контактних даних. Більше 5 питань ставити не варто. Винятком може стати лише профільне опитування у вузькій ніші або, якщо Ваші питання можуть дійсно допомогти підібрати унікальне рішення.
(друге питання)
Нижче перший екран, в якому ми запрошуємо користувача почати проводити квіз.
Один з прикладів подібного квіза: https://zzmzcidqrt.adsquiz.io
(трете питання)
Не забувайте, що наприкінці опитування можна налаштувати редірект на сторінку подяки, в соцмережі або на додатковий офер.
(4 питання)
Важливо. Квізи приносять заявки у рекламі лише якщо ми використовуєте мету “конверсія”. А значить вам потрібно встановити на квіз піксель, зробити його піддоменом Вашого основного сайту, налаштувати пріоритет подій та запустити рекламу з оптимізацією на ту подію, яка означає надсилання контактних даних користувача. У такому разі вся воронка працюватиме ефективно.
Не забувайте додати інтеграцію CRM системи, спільного чату з відділом продажів у телеграмі або іншому месенджері.
(сторінка захвату контактів)
Важливо! Продзвонити заявки протягом першої години їх надходження, в ідеалі миттєво.
Сподіваємось матеріал для Вас був корисним, нагадуємо про сервіс ADS quiz.
Якщо ви вирішили передати налаштування заявок на команду, до якої є досвід і чітке розуміння, будемо раді відповісти на ваші запитання. Для цього заповніть будь ласка форму нижче.
Високих вам продажів та низького СPM 🙂
Залиште заявку і ми зв’яжемося з вами